Minivolejbal ve výuce

Zavedení minivolejbalu do výuky tělesné výchovy žáků prvního stupně se v loňském roce vyplatilo. Proto i letos žáci budou mít možnost zažít si několik hodin pod vedením trenérů VO Slezská Orlice. Pomyslné vyvrcholení opět přijde na jaře, kdy se žáci utkají na turnaji mezi sebou. Letos už se výuka netýká jen prvních a druhých tříd, ale i třetích. Jako první si letos hodinu vyzkoušeli žáci 1. A. Byli velmi šikovní a hodina měla výbornou úroveň. Těšíme se na další.

Žáci také mohou využívat klasické turnaje v minivolejbalu, které na naší škole probíhají v rámci regionálních soutěží. První letošní turnaj proběhne 27.10. Vstup je pro žáky ZŠ Janáčkovo náměstí zdarma. Vše můžete sledovat na stránkách www.voslezskaorlice.cz