Týdenní kurz anglické konverzace

Vážení rodiče a žáci, také v letošním školním roce budeme mít již pošesté možnost přivítat na naší škole rodilé mluvčí a absolvovat s nimi intenzivní týdenní kurz anglické konverzace.
Děti budou mít možnost strávit 5 dnů v týdnu, 6 vyučovacích hodin denně v prostředí, kde budou vystaveni pouze angličtině. S jazykem se budou seznamovat přirozenou cestou běžnou komunikací s lektorem, hrami a aktivitami, které pro ně mají lektoři připravené.
Pro některé děti je to první, možná i jediná, možnost zažít si alespoň částečně pobyt v cizojazyčném prostředí.

🙂 Děti, obavy z toho, že lektorům nebudete rozumět hoďte za hlavu, lektoři své aktivity přizpůsobují právě tomu, abyste se s cizím jazykem sžili nenásilně a přirozeně. Při studiu jazyka je důležité nejen učení slovíček a gramatiky, ale také být „jen“ vystaven jeho melodii a zažít si ho na vlastní kůži. 🙂

Kurz proběhne v termínu od 10. 2. 2020 do 14. 2. 2020
Cena na žáka je 1250,- Kč za týdenní kurz = 30 vyučovacích hodin.
Zálohu ve výši 250,-Kč prosím uhraďte spolu s odevzdáním zápisového lístku do čtvrtku 31 října 2019.
Termín pro uhrazení doplatku bude upřesněn podle zájmu, pokud bude kurz naplněn.
Pokud se kurz uskuteční, je záloha nevratná. V případě malého zájmu vám bude záloha vrácena.
Žáci by v průběhu kurzu navštěvovali školu jako obvykle od 8:00 do 13:30.
Vzhledem k velké oblibě tohoto kurzu je třeba jej zajistit s velkým předstihem. Proto prosím o vyplnění návratky do 16.9. 2019

V případě dotazů mne můžete kontaktovat přes EDU nebo na školním mailu [email protected]

Děkuji za Váš zájem

Zápisový lístek