Doučovací klub pětka

Smyslem K5 je nabídnout žákům, potažmo jejich rodičům podpůrná opatření vedoucí ke zlepšení individuálních vzdělávacích výsledků. Činnost klubu je zaměřena především na individuální práci s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Pracovníci K5 jsou v kontaktu s učiteli i odbornými pracovníky školy (speciální pedagog, školní psycholog). Snaží se ve spolupráci s žáky, učiteli, rodiči najít ideální model přípravy na vyučování tak, aby žák zvládl výuku dle svých individuálních možností.

Kdo k nám může přijít?

Mohou k nám zavítat všichni žáci od 1. do 9. třídy, kteří potřebují pomoc s přípravou do školy.

Co Vám můžeme nabídnout?

Pomůžeme s učivem, které žákům nejde a poradíme kde najít všechny informace, které potřebují. Vyladíme způsob přípravy a na případné problémy upozorníme učitele.

Kde nás najdete?

Každý nás najde po vyučování na pavilonu B ve třídě 4.B, v prvním patře (nad kuchyňkou) a na 2. stupni v pavilonu A ve třídě 7.A

Kdy nás můžete navštívit?

Pondělí 12:40 – 14:30
Úterý 12:40 – 14:30
Středa 12:40 – 14:30
Čtvrtek 12:40 – 14:30
Pátek 12:40 – 13:30

Jak se k nám dostat?

– žák může přijít sám
– na doporučení učitele
– na žádost rodiče

Jak pracujeme?

Vedle doučování se soustředíme na zmapování učících strategií žáků, abychom jim pomohli zvládnout učení sami.

Kontakty:

koordinátor doučovacích aktivit:

Mgr. Kamila Ščudlová       scudlová@zsjnkrnov.cz

Video medailonek o našem projektu od Agentury pro sociální začleňování

Tato aktivita je součástí projektu “Společný rozvoj inkluze v Krnově”, který škola realizuje ve spolupráci s partnery.