Zvítězili tygři a bílí vlci!

Nelekejte se, nejde o souboj ze zvířecí říše, ale o sportovní utkání ve fotbale mezi žáky třetích tříd, které se uskutečnilo v pondělí 15. prosince v tělocvičně naší školy. Za burácivého povzbuzování svých spolužáků, kteří fandili z plných plic zde sehráli děvčata a chlapci 3. tříd několik vzájemných zápasů.

Po velmi napínavém a vysilujícím boji nakonec mezi týmy chlapců zvítězili TYGŘI  ze 3.A a mezi týmy dívek BÍLÍ VLCI  ze třídy 3.B. Nakonec byli všichni přítomní po zásluze odměněni sladkou odměnou.

Ke všeobecné spokojenosti a pro velký zájem jak soutěžících, tak diváků bude uskutečněno také druhé kolo této soutěže, které proběhne na jaře na školním hřišti.

text a foto:   Petra Havlíčková, Kateřina Nováková