… jsme v tom společně …

Připravujeme zábavné akce, soutěže, výstavky, vyplňujeme Váš volný čas, připravujeme Vám unikátní zábavu i o přestávkách. Takové přestávky na žádné škole nenajdete.

Bavíme Vás, bavíme se s Vámi:

Společně pomáháme:
Chráníme životní prostředí, sbíráme víčka, abychom pomohli vážně nemocným dětem. Výtěžek z letošního sběru bude ve spolupráci s paní primářkou MUDr. Marií Žaloudíkovou a panem Zdeňkem Chroboczkem (Společenstvím severských pánů), který se stará také o odvoz víček, věnován dětskému oddělení do krnovské nemocnice na osobní ultrazvukový inhalátor PROJET a monitor dechu novorozenců a kojenců. Nejlepší třídy budou oceněny. Chráníme naše lesy. Ve spolupráci s parlamenťáky 2. stupně pořádáme v červnu sběr papíru.

Ptáme se za Vás:
Nápady, náměty i připomínkami, které přicházejí od Vás, se zabýváme a předáváme je. Povídat si na téma „venkovní přestávky“ přišel pan ředitel za námi (na schůzku parlamentu). Obracejte se i nadále na Vaše parlamenťáky. Řekněte, co se Vám líbí, přidejte k tomu pár nápadů a nestyďte se říct, co se Vám naopak nelíbí. Jsme tu pro Vás. Jsme tu s Vámi.

Malí parlamenťáci, Bokischová L.