Modrá je dobrá

Ve středu 29.10 2014 v 9 hodin ráno se ve škole sešli někteří členové žákovského  parlamentu, aby se pustili do vymalování své nové klubovny, kterou dostali k dispozici na pavilonu B. Dorazili jsme sice jen tři, ale hned jsme  se pustili do práce. V průběhu  jsme zjistili, že máme málo , proto Ondra P. zašel barvu  dokoupit. Naše nová klubovna  je krásně vymalovaná, ani jsme netušili, že to může tak dobře dopadnout.

Barva naší  klubovny je krásně modrá a ladí nám k parlamenťáckým trikům, která máme. Jsme spokojeni! Všechno jsme stihli a paní Wiedemanová nás mohla pustit odpoledne domů. Těšíme se, až si klubovnu zařídíme  a budeme se v ní scházet.

text:Veronika Michalíková 9.B, Foto: Ondra Piska, Ivana Holubová