Janáčkovo Brumendo

www.zsjnkrnov.cz

Mgr. Martina Mrkvanová Mgr. Petra Kořistková

mrkvanova@zsjnkrnov.cz koristkova@zsjnkrnov.cz

Dětský pěvecký sbor JANÁČKOVO BRUMENDO úspěšně baví diváky a posluchače 5. rokem.

Našimi nejmenšími Brumíky jsou žáci 1. a 2. tříd. Nejraději zpívají písničky z pohádek a jejich zkoušky probíhají každé pondělí. Starší zpěváci Brumenda (od 3. ročníku) si rádi prozpěvují písně lidové, filmové a písně současných autorů a scházejí se každou středu. Jsme správná parta a dohromady nás spojuje radost a chuť do zpěvu. Hrajeme také na nástroje, tančíme, prožíváme spoustu nevšedních zážitků a často veřejně vystupujeme. Do Brumíkovy rodiny patří další muzikantské duše složené z pedagogů a přátel školy.

Klíčová slova Brumenda: pohoda, spolupráce, jeden tým, nadšení, hravost, zpěv, tanec, zábava, společné zážitky, bezva zázemí a skvělá podpora vedení školy. Tohle je NAŠE cesta a proto se bavte S NÁMI.

Letos začínáme v pondělí 16. 9. a ve středu 18. 9.

Zpěváčci 1. a 2. třídy mají zkoušku v pondělí od 14:15 do 15:30 hodin.

Zpěváčci 3.-7. třídy mají zkoušku ve středu od 13.30 do 15:00 hodin.

Těší se na vás Mgr. Martina Mrkvanová a Mgr. Petra Kořistková