LEGO® KROUŽEK

Ing. Michal Drexler

+420 775 626 003

mdrexler@bricks4kidz.com

První hodina zdarma k nezávaznému vyzkoušení

• každý týden nový projekt
  • přes 180 motorizovaných modelů
  • děti se učí základy technických věd
  • rozvíjí se jejich motorika
  • zlepšuje se schopnost soustředění
  • učí se spolupracovat

Kapacita:  16 míst                          Cena kurzu: 1590 Kč
Začátek kurzu: 24.09.2019        Konec kurzu: 21.01.2020 – 00:00
Doporučený věk:  6 let až 12 let

Kroužek se koná v min. počtu 6 zájemců.

Ze školní družiny lektor vyzvedne přihlášené děti a v určené místnosti s nimi stráví celkem 50 minut. Nejprve si 5-10 minut povídají na vybrané téma (k dispozici máme kolem 180-ti návodů určených ke stavění z naší vybrané sady součástek LEGO Technik®, například Pouťové atrakce, Doprava v čase, Přírodní živly, zvířata, atd.) Děti dostanou do dvojic sadu se součástkami, podrobný návod na stavění, motor a baterii. Společnými silami postaví pohyblivý model, se kterým si potom mohou hrát, přestavět ho podle vlastní fantazie. Ve zbývajících 10-ti minutách děti uklidí součástky do boxu a dostanou leták se stručným shrnutím informací o postaveném modelu.

Záleží nám na tom, aby se děti něco zajímavého dozvěděly, naučily se pomáhat jeden druhému a prohloubily svoje technické a motorické dovednosti.

Přihláška