Krajský přebor starších žáků 4 – členných družstev.

V sobotu 6. června se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo v Orlové Krajského přeboru 4 členných družstev starších žáků. 10 mužstev bojovalo o titul a postup do 1. ligy mladšího dorostu. Přesto, že naše družstvo bylo o 2 – 3 roky mladší než naši soupeři, je naše umístění milým překvapením. 6. místo je skvělé.

Bodovali: Tošenovský 2,5 Anděl 3,5 Novák 7,0 Šlachta 4,5
Pořadí:

1. BŠŠ Frýdek Místek 30,5 bodů
2. SK Slavie Orlová 28,0
3. TJ Slovan Havířov 23,0
4 ŠO M. Albrechtice 21,5

6. Lokomotiva Krnov 17,5

Perlička: Oproti nominované soupisce si hráči na 3. a 4. šachovnici změnili neúmyslně pořadí na šachovnici, takže Honzík Šlachta určitě pomohl svému kamarádovi Tomášovi Novákovi k nějakému tomu bodíku do ELA. Pokud by na to přišel pořadatel, bylo by naše družstvo za tento prohřešek diskvalifikováno.

Závěrem: 6. místo je příslibem do budoucna. Toto družstvo spolu bude hrát ještě min. 3 roky.

Ing. Karel Handlíř