Šachový turnaj rodinných dvojic

Vážení rodiče a přátelé šachu, poslední květnovou sobotu, 27. 5. 2017, nás čeká naše oblíbená šachová událost – Šachový turnaj rodinných dvojic, který se již tradičně hraje v Krnově na Hlavním náměstí – pod širým nebem. Chtěl bych Vás všechny poprosit, pokud jen trochu umíte hrát šachy, abyste svému dítěti byli na tomto turnaji spoluhráčem. Nejde o profesionální výkony, ale o to zažít si turnajovou atmosféru spolu se svým dítětem, pobavit se, podpořit ho a vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké pocity zažívá Váš malý šachista na každém turnaji. Pro děti je to zvlášť významný turnaj na konci sezóny, kdy každé dítě obdrží malý pohár, protože mhohým se ho prostě za celou sezónu vyhrát nepodaří + obdrží další drobné pozornosti.

Občerstvení bude zajištěno i pro dospělé, prostě to má být takový náš malý šachový svátek pod širým nebem – pár fotek z minulého roku zde: https://www.facebook.com/pg/sachykrnov/photos/tab=album&album_id=285306588487177

V příloze posílám pozvánku a propozice k turnaji, kde jsou všechny podrobnosti.

Přihlášky je nutné vyplnit do středy 23. 5. 2017 v elektronickém formuláři na googlu – na tomto odkaze: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10rOfNP70Guwfv4Zp__TdP5CFlDC6PoIVUMlWOzjm68o/edit#gid=0

Turnaje se mohou zúčastnit jen přihlášené rodinné páry!!!!

Organizační informace:

Datum konání: sobota 27. 5. 2017

Místo konání: Krnov, Hlavní náměstí – travnaté prostranství mezi Priorem a Radnicí

Startovné: dobrovolných 50 Kč

Občerstvení: pro všechny účastníky zajištěno bezplatně

Začátek: Registrace do 8:45, začátek v 9:00 hod

Konec: cca v 12:30 hod

Vedoucí: Pavel Čech

Ceny: hodnotné ceny dostanou první 3 umístění a všechny hrající děti dostanou opravdový pohár, pamětní připínací odznak, případně další drobné ceny.

Kapacita je zatím určena na 40 rodinných dvojic, v případě vyššího zájmu může být ještě upravena. Akci podpořilo Město Krnov a Šachový svaz České republiky.

pozvánka a propozice

S pozdravem a přáním pěkných dní Pavel Čech