Vybíjená

Žákovský parlament pořádá dne 30.1.2014 pololetní turnaj ve vybíjené mezi třídami druhého stupně. Družstvo musí mít 10 hráčů do hřiště, po případě 2 náhradníky, pokud by se hrací hráč zranil. Za třídu soutěží jen jedno smíšené družstvo: 5 kluků a 5 holek. Bude se hrát systém každý s každým.

Žákovský parlament pořádá dne 30.1.2014 pololetní turnaj ve vybíjené mezi třídami druhého stupně. Družstvo musí mít 10 hráčů do hřiště, po případě 2 náhradníky, pokud by se hrací hráč zranil. Za třídu soutěží jen jedno smíšené družstvo: 5 kluků a 5 holek. Bude se hrát systém každý s každým. V první skupině budou proti sobě hrát týmy 6.-7. tříd, ve druhé skupině týmy 8.-9. Tříd. Z obou skupin poté postoupí první dvě družstva do bojů o 4. Až 1.místo. 1 a 2 hodinu budou hrát 6-7 třídy, poté 8-9 třídy. První 4. týmy budou odměněny.