Dobročinný vánoční jarmark

Vážení rodiče, žáci a přátelé naší školy, jarmark máme za sebou a musím Vám všem moc poděkovat za velkou podporu a účast. Byli jsme díky Vám a dětem velice úspěšní! Dnes už to mohu prozradit. Vydělali jsme krásných 14000 Kč!! No a jak to všechno bylo?

Vážení rodiče, žáci a přátelé naší školy, jarmark máme za sebou a musím Vám všem moc poděkovat za velkou podporu a účast. Byli jsme díky Vám a dětem velice úspěšní! Dnes už to mohu prozradit. Vydělali jsme krásných 14000 Kč!! No a jak to všechno bylo?
Na konci září jsme se s nižším parlamentem dohodli, že bychom mohli udělat akci, do které zapojíme všechny děti naší školy, spojíme se s vyšším parlamentem a zároveň můžeme někomu pomoci. Tak vznikla myšlenka naplánovat dobročinný vánoční jarmark a pomoci spolku na ochranu týraných a zatoulaných pejsků a koček „Šance pro jejich život z.s.“. Všechny třídy na nižším stupni se zapojily. Kabinet se mi začal plnit výrobky a dárky pro pejsky, že už jsem neměla místo na své věci. Vůbec jsem netušila, že se děti s tak velkou chutí zapojí. Někteří vyráběli dokonce i doma (děti, učitelky, vychovatelky, rodiče). Nastal den jarmarku. S pomocí členů vyššího parlamentu jsme nachystali prodejní místa a čekali, až to všechno vypukne. Začali chodit učitelé, rodiče, prarodiče a hlavně děti a prodávání začalo. No to jsme koukali, jak nám vše mizelo pod rukama a penízky se začaly hromadit. Po skončení jarmarku jsme s Lenkou a Vojtou z 9. třídy vše spočítali a suma, která vyšla, nám vyrazila dech – 12700 Kč. Na druhý den jsem si řekla, že by bylo pěkné, kdybychom to zaokrouhlili na 13 000 kč. Takže všichni dospělí na škole ještě přispěli a tak mě překvapili, že nakonec je z toho konečná částka 14 000 Kč.
Musím touto cestou moc poděkovat paní učitelce Veronice Pazderové za největší příspěvek do naší kasičky, panu Butorovi, paní Machálkové, která nakoupila velkou hromadu dobrot pro pejsky, paní Janě Mojžišové za skvělý zázvorový čaj, punč a malé dobroty a samozřejmě všem dětem a jejich učitelům, vychovatelkám a asistentkám, bez kterých bychom neměli co prodávat.

Takže veliké DÍKY !!!!

V úterý ráno jsme předali paní Heleně Mikulcové, předsedkyni spolku, symbolický šek s velkým vánočním dárkem pro zvířátka a částku poslali na jejich transparentní účet.
Takže ještě jednou všem dětem, rodičům, prarodičům a zaměstnancům školy moc moc děkuji za celou podporu, kterou nám dali.

za parlament: Miluše Košinarová