On-line třídní schůzky v Edupage

Vážení rodiče, rychle to uteklo a už je tady 3. čtvrtletí a s ním spojené hodnocení práce dětí většinou v distanční výuce. V týdnu od 19. do 23.4. učitelé pro Vás otevřou on-line individuální konzultace v Edupage. Už nyní si můžete rezervovat čas v Edupage. Na on-line konzultaci uvítáme naše  setkání ve trojici učitel  – rodič – žák, protože takto jsme většinou v uplynulém období pracovali. Těšíme se na Vás a věříme, že příště se už uvidíme osobně.

Rezervaci lze provést v účtu Edupage přes internet (ne v aplikaci). V levém menu stiskněte ikonu Komunikace, z nabídky vyberte ikonu Konzultační hodiny. V daném dni stiskněte červené tlačítko Rezervovat konzultaci. Učitele si vyberete modrým tlačítkem + chci se zapsat i k jiným učitelům. Označte, o které učitele máte zájem a stiskněte zelené tlačítko Vybrat. U každého učitele si vyberte čas konzultace klikem na zelené políčko rozvrhu. Po ukončení volby klikněte na zelené tlačítko Hotovo.

Před třídními schůzkami se na čas své rezervace stejným způsobem můžete podívat a přihlásit se.

Pokud by jste s rezervací měli problém, obraťte se na třídního učitele nebo na vedení školy. Rádi vám pomůžeme.

Karel Handlíř

 

Archivy