“Rozvoj kompetencí pedagoga II.”

Název projektu: „Rozvoj kompetencí pedagoga II.“

Poskytovatel dotace:  ESF – Operační program Vzdělání pro konkurenceschopnost

Název dotačního programu:Oblast podpory 1.3. Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení

Cíl projektu:

zvýšení profesionality pedagogických pracovníků 4 základních škol, a to rozšířením jejich již získané kvalifikace v oblasti komunikace s žáky (i s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami), kolegy a okolím školy

Stručný popis projektu:

Projekt navazuje svými aktivitami na již probíhající grantový projekt Rozvoj kompetencí pedagoga = cesta k moderní škole a má za cíl zvýšit profesionalitu pedagogických pracovníků.  Projekt bude rozvíjet psychologické kompetence pedagoga v nových oblastech, bude navazovat na modul ICT, a to v širším uplatnění výukových materiálů při využití interaktivních tabulí. Dále bude řešena otázka efektivního učení žáka se speciálními vzdělávacími potřebami.

Projekt realizuje tři základní aktivity v rámci DVPP:

– Prohlubování psychologických kompetencí pedagogických pracovníků II.

– Efektivní učení žáka se speciálními vzdělávacími potřebami

– Rozvoj pedagogů pracujících ve výuce s interaktivní tabulí

Žadatel:   EDUCO CENTRUM s.r.o

Škola v projektu:  partner