Janáčkův expres

Janáčkova vlna je kroužek mediální výchovy zaměřený na tvorbu školního časopisu Janáčkův expres a přípravu vysílání školního rádia Hifič.

Staň se moderátorem, mistrem zvuku, scénáristou. Pracuj s námi a přispívej svým námětem, nápadem nebo hned celým pořadem. Vyzkoušej si práci redaktora, editora, korektora, fotografa  nebo distributora. Pracuj s námi a přispívej do školního časopisu svým námětem, nápadem, komiksem, obrázkem. Přijď mezi nás.

“Jsme Hifič, školní rádio!
Hodně I-nformací, F-ajn muziky I Č-arování!
Rádio pro všechny.
Každou středu, jen pro vás,
rádio Hifič je tu zas!”

Ahoj! Vítejte u vysílání školního Rádia Hifič.

S námi se dozvíte vše o tom, co se ve škole děje, poslechnete si bezva  muziku a můžete také soutěžit.

Vyberte si vpravo z menu, které vysílání si chcete poslechnout a hurá do toho!

Už jste se těšili na další vysílání rádia Hifič?

a

Vítejte, naši milí posluchači, v roce 2022! Nezahálíme a připravujeme  nová vysílání a školní časopis Janáčkův expres – poslední číslo si můžete pročíst zde Janáčkův expres 1

a