Janáčkovo Brumendo

www.zsjnkrnov.cz

Mgr. Martina Mrkvanová Mgr. Petra Kořistková

[email protected] [email protected]

Dětský pěvecký sbor JANÁČKOVO BRUMENDO úspěšně baví diváky a posluchače již 8. rokem.

Našimi nejmenšími Brumíky jsou žáci 1. a 2. tříd. Nejraději zpívají písničky z pohádek a jejich zkoušky probíhají každé pondělí. Starší zpěváci Brumenda (od 3. ročníku po II. stupeň) si rádi prozpěvují písně lidové, filmové a písně současných autorů a scházejí se každou středu. Jsme správná parta a dohromady nás spojuje radost a chuť do zpěvu. Hrajeme také na nástroje, tančíme, prožíváme spoustu nevšedních zážitků a často veřejně vystupujeme. Do Brumíkovy rodiny patří další muzikantské duše složené z pedagogů a přátel školy.

Klíčová slova Brumenda: pohoda, spolupráce, jeden tým, nadšení, hravost, zpěv, tanec, zábava, společné zážitky, bezva zázemí a skvělá podpora vedení školy. Tohle je NAŠE cesta a proto se bavte S NÁMI!

• Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte do konce září 2021.

Zpěváčci 1. a 2. třídy mají zkoušku v pondělí od 14:00 do 14:45 hodin.

Zpěváčci 3.-7. třídy mají zkoušku ve středu od 13.30 do 15:00 hodin.

Letos začínáme v pondělí 13. 9. a ve středu 15. 9.
Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte do konce září 2021.

Těší se na vás Mgr. Martina Mrkvanová a Mgr. Petra Kořistková

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?
Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě