Výprava za pokladem

První sníh, který napadl v sobotu 22.11. nás neodradil od plánované turistické vycházky, kterou jsme nazvali „Hledání ztraceného pokladu“. Trasa byla přesně označena značkami a šipkami, které pro děti umístili naši šikovní stopaři.

  

Děti cestou na rozhlednu Ježník hledaly a plnily úkoly skřítka Bambulky a za odměnu na ně čekal nahoře v lese zakopaný poklad, který musely děti najít.

  

 Nezapomněli jsme ani na zvířátka žijící v lese, kterým děti přinesly usušené kaštany na přilepšenou. Po vydatné svačině jsme se vydali na zpáteční cestu. Výprava za pokladem se dětem velmi líbila i přesto, že bylo mrazivé ale slunečné počasí a určitě ji na jaře zase naplánujeme.

 

                                                                            Blanka Šrubařová

  

  

  

  

Nejnovější příspěvky
Archivy