Slavili jsme s maminkami!

Ve středu 12. května se v naší třídě 4.C  konala třídní slavnost , která byla věnována našim maminkám k jejich svátku. Celá třída si pro ně připravila pestrý program, ve kterém děti prezentovaly to, co je baví, co dělají ve svém volném čase a v čem jsou úspěšné.

  

K vidění byla nejen zajímavá taneční vystoupení, přednes básniček či zpěv,  ale mohli jste se seznámit také s hrou na hudební nástroje jako jsou akordeon, klarinet či klavír.Abychom nevzbudili podezření, že si ve škole jen hrajeme, předvedli jsme také ukázku z hodiny českého a anglického jazyka. Pro nadšence leteckého modelářství si chlapci připravili zajímavou přednášku s ukázkami  modelů letadel. 

   

Fanoušci zimních sportů ocenili především instruktáž o snowboardingu . Celá slavnost vyvrcholila pohádkou O Červené karkulce , kterou děti nacvičily v anglickém jazyce. Na závěr byli všichni účinkující odměněni velikým potleskem.

 

text a foto: P. Havlíčková a třída 4.C

Nejnovější příspěvky
Archivy