Uklízečka

Uklízečka 

Popis pozice:

 Úklidové práce především mechanické mytí, drátkování a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekce klozetů, čištění oken včetně jednoduchých ventilací, zrcadel, přepážek nebo stěn s olejovým nátěrem, dlaždicemi apod. Rozsah úklidu je stanoven vyhláškou  č. 410/2005 Sb. o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých 

 .

Požadujeme:

–          Minimálně základní vzdělání

–          Pracovitost, spolehlivost, smysl pro čistotu

–          Rychlost a kvalita práce

–          Slušné, kultivované a příkladné vystupování

Jiné sdělení:

·         Pracovní poměr je na dobu určitou 

·         Platové zařazení dle platných platových tabulek do 2 platové třídy (od 10 720 Kč)

·         Pracovní úvazek 1,0  možná domluva

·         Datum nástupu 1.8. 2011

Přihlášky a strukturovaný životopis předejte osobně, elektronicky nebo poštou (s doručenkou) do 31.5. 2011  na adresu Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17,  794 01 Krnov  nebo  [email protected]

 

Následující

Archivy