Darujeme krev společně

Ve spolupráci s Transfuzní stanicí v Opavě zveme srdečně rodiče a pedagogy školy k darování krve.

Každá kapka se počítá, každá kapka zachraňuje životy. Krev potřebují maminky po těžkém porodu, zraněné děti, lidé, kteří jdou na operaci. Ti, kteří třeba byli jen ve špatnou dobu na špatné místě. Pomozte jim a darujte jim to nejcennější – život.

Třikrát ročně společně vyjíždíme do Transfuzní stanice Slezské nemocnice v Opavě a darujeme krev. Zajistíme pro Vás zdarma dopravu a malý sladký dárek pro doplnění energie. Napište nám nebo zavolejte ještě dnes a zarezervujte si místo v autě. Email: [email protected], tel: 775 982 422.  Více informací naleznete zde: Klub rodičů ZŠJN

Nejbližší termín darování krve: 26. září 2019, odjezd od školy 7:20, předpokládaný návrat 10:30.

Předchozí

Následující

Archivy