Pojď hrát florbal!

Minulý týden si vyzkoušely florbalovou hru všechny třídy I. stupně. Orca Krnov uspořádala ukázkové hodiny v naší sportovní hale. Byla to zábava i makačka. Celé dopoledne se žáci bavili sportem. Po rozehřívacích pohybových hrách následovaly mini-zápasy. 

Trenéři vysvětlovali a koučovali, žáci běhali a stříleli, míček lítal všemi směry, florbalové hole svištěly po parketách. Halou se neslo povzbuzování. Radost ze hry byla neskutečná. Za odměnu si žáci vysloužili Orca-medaile a náborové letáčky. Příjemně unaveni se vraceli do svých tříd. 

Chceš se přidat do florbalové rodiny? Berou holky i kluky! Novým členům zapůjčí vybavení a florbal si děti dokonce mohou vyzkoušet měsíc bezplatně. Pojď to zkusit 😊 Mrkni na web: https://www.orcakrnov.cz/ 

Děkujeme šéftrenérovi Štěpánu Lhoťanovi. Děti si to týmově užily. 

Učitelé I. stupně ZŠ

Předchozí

Následující

Archivy