Distanční vzdělávání

Vážení žáci a rodiče,

vzhledem k nařízení vlády zahajujeme od středy 14. 10. 2020 do odvolání domácí vzdělávání prostřednictvím Edupage.  Pro žáky je účast na této formě vzdělávání povinná.

Jsme si vědomi, že na rodiče toho může být mnoho, proto se snažíme systém vyladit tak, aby práce byla především na nás a na vašich dětech. Pokusme se společně vzniklou situaci využít tak, abychom co nejvíce zodpovědnosti nechali na našich dětech a zároveň u nich rozvinuli schopnost samostatného učení, čtenářskou a informační gramotnost. Od vás bychom potřebovali hlavně trpělivost, pomoc s dodržováním denního režimu a kontrolu, že dítě pracovalo.

Jak být disciplinovaným žákem nejen během distančního vzdělávání

Po jarní zkušenosti, jsme trochu upravili režim a ten je na jednotlivých stupních trochu odlišný. Konkrétně jej upravují následující pravidla pro distanční výuku:

PRAVIDLA PRO ŽÁKY na 1. stupni         PRAVIDLA PRO ŽÁKY na 2. stupni

Žádost o ošetřovné (OČR)

• ČSSZ v tuto chvíli připravuje nový formulář žádosti o ošetřovné, který nebude muset potvrzovat škola
  • více informací

Obědy ve školní jídelně

• žáci plnící distanční výuku, mohou chodit na obědy do školní jídelny
  • zájemci si musí obědy přihlásit přes objednávkový systém popř. zavolat na 724 590 030
  • výdej obědů pro žáky bude probíhat od 11:30 – 12:00 hod.

Pokud budete mít jakékoli problémy s výukou volejte, jsme připraveni vám pomoci a předejít pozdějším problémům.

739 040 461 –  ředitel  – jiný problém nebo dotaz  2. stupeň.

739 040 415  – zástupce – jiný problém nebo dotaz 1. stupeň.

Nezapomeňte se o vzniklé situaci s dětmi bavit, sportovat, číst a dodržovat hygienické zásady 🙂!

Děkujeme za spolupráci, trpělivost a podporu, pokusme se společně hledat ve vzniklé situaci i něco pozitivního.

Jsme s Vámi, s přáním všeho dobrého za tým pracovníků ZSJN Krnov.

Karel Handlíř, ředitel školy