Soustředění dětského pěveckého sboru SLUNÍČKO

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko … Dětský pěvecký sbor Sluníčko začíná svou činnost v školním roce 2012/2013 pěveckým soustředěním. Rádi bychom naučili nové členy vše, co jsme zvládli vloni a připravili se na novou sezónu. Vítáme všechny zájemce o sborové zpívání, kteří mají elán a nadšení.

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko ……….
Naše Sluníčko nikam nemusí a dokonce si může zazpívat.
Dětský pěvecký sbor Sluníčkozahajuje novou sezónu  2012/13.

SOUSTŘEDĚNÍ DĚTSKÉHO PĚVECKÉHO SBORU SLUNÍČKO
Vítáme všechny zájemce o sborové zpívání, kteří mají hlavně elán, nadšení.

KDE :        Základní škola v Andělské Hoře (místo soustředění)

KDY :        pá 14. – ne 16. září 2012

KOLIK :     350,Kč  (přeplatek bude vrácen)

Děti budou ubytovány v prostorách školy (spaní ve spacácích na karimatkách), jídlo si budeme vařit sami v kuchyňce. Kromě sborových zkoušek podnikneme výlety do okolí (např. koně ve Světlé Hoře,  kostelík sv. Anny apod…  ) v zahradě školy mají děti možnost sportovního vyžití.

Kontakt: hlaviznova@zsjnkrnov.cz   (zájemci o soustředění se mohou přihlásit o přihlášky)

Pravidelné zkoušky budou ve středu od 15.00 do 16.00 hod. v učebně HV na pavilonu A – začínáme 19.9.2012

Na nové zpěváky se těší Jana Hlaviznová a Sluníčko