Vymyslete naší rockové kapele název a vyhrajte kytaru!!!

Rocková kapela naší školy vystoupila 7.9.2012 v KMC v Krnově. Tentokrát ne pouze s písněmi převzatými, ale už i s vlastní tvorbou. Kapela si písně v angličtině sama skládá a hudbu si tvoří kluci často jen podle citu. Koncert s neopakovatelnou atmosférou se velice vydařil. Poprvé je totiž nazvučili profesionálové.

Rocková kapela naší školy vystoupila 7.9.2012 v KMC v Krnově. Tentokrát ne pouze s písněmi převzatými, ale už i s vlastní tvorbou. Kapela si písně v angličtině sama skládá a hudbu si tvoří kluci často jen podle citu. Koncert s neopakovatelnou atmosférou se velice vydařil a kluci kromě zaslouženého potlesku získali i mnoho cenných zkušeností. Poprvé je totiž nazvučili profesionálové.

Kapelu ještě čeká v tomto roce několik vystoupení, ale hlavně je v plánu studiová práce – sepsat a nahrát dostatek písní na vytvoření prvního alba.

POZOR!! Kapela stále nemá jméno a proto vyhlašujeme soutěž – každý kdo nám pošle NA POČÍTAČI VYTVOŘENÝ NÁZEV KAPELY V GRAFICKY ZPRACOVANÉM PROVEDENÍ (ne pouze název ve wordu atd.), bude zařazen do soutěže.

Vítězný název přijme kapela za svůj a autor získá funkční elektrickou kytaru podepsanou všemi členy. Návrhy posílejte elektronicky na adresu kopecek@zsjnkrnov.cz Do emailu napište své celé jméno. Zapojit se může kdokoliv. Soutěž již probíhá a končí 30.9.2012.

text: M. Kopeček

Nejnovější příspěvky
Archivy