Vybojovali jsme postup do krajského kola

Dne 12.prosince se v SVČ Méďa Krnov konal přebor žáků základních a středních škol v šachu. Této postupové soutěže se zúčastnilo celkem osm základních škol a tři školy střední. Napínavé šachistické klání probíhalo ve třech věkových kategoriích. Druhou věkovou kateorii – žáci 6.-9.tříd-  reprezentovali šachisté naší školy Vojtěch Repka ze 7.M třídy, Daniel Zmrzlík, Jiří Doubrava a Michal Šrůtek z třídy 8.M. pod vedením nehrajícího kapitána Miroslava Indráka.

 

Celkem 11 čtyřčlenných družstev měřilo vzájemně za nervy drásajícího ticha své -taktické síly. Našim bojovníkům a žákům ZŠ Vrbno II. se podařilo dosáhnout stejného úspěchu – 31 bodů. Ve vzájemném rozhodujícím zápase mezi našimi šachisty a ZŠ Vrbno II. měli žáci Vrbna větší štěstí. Našim patří zasloužené 2.místo a postup do krajského kola. Blahopřejeme!

                                                                                   text a foto: M. Indrák

  

                                                            

Předchozí

Archivy