Pozvánka na setkání s Robertem Cvekem

„ Život je skoro jako šachy. Jednou jsi na bílých polích, jindy na černých. Někdy dáš šach, jindy mat, ale nikdy nemůžeš strhnout šachy ze šachovnice a říci : ZAČNEME ZNOVA…“

Zveme všechny , které šachy zajímají nebo by se je chtěli naučit hrát,  na besedu s bývalým žákem naší školy    Robertem Cvekem, úspěšným šachistou! 

Posledním jeho úspěchem je vítězství v šachovém turnaji ke stému výročí narození Salo Flora, legendárního pražského šachisty. Turnaj se uskutečnil 27.12.2008 v Praze a Robert Cvek na něm porazil i tři vedoucí hráče českého šachového žebříčku! Zajímá Vás, jak dlouho už šachy hraje, kolik času jim věnuje, jak dlouho trvala jeho nejdelší hra? Přijďte na besedu s Robertem Cvekem, která se bude konat u nás na Základní škole 

Kdy? v  pondělí   19.1.2008 

Kde?    sborovna školy 

V kolik?     14.15 hodin 

 

Srdečně Vás zvou členové kroužku „Hrátky s historií“ kteří pod vedením p.uč. Janákové pracují na projektu „ Naši slavní spolužáci“

Nejnovější příspěvky
Archivy