Pátrání po významných spolužácích pokračuje…

Už v minulém roce se žáci naší základní školy v kroužku Hrátky s historií  zabývali pátráním po absolventech naší školy, kteří dosáhli úspěchu ve svém povolání, sportu či jiné činnosti. Nyní zpracovávají informace a v nejbližších dnech se můžete těšit na první dva panely, které  najdete přímo na ZŠ Janáčkovo náměstí .

  

První panely budou informovat o bývalých žácích naší školy paní Vlastě Diblikové, která se stala jako první žena kapitánkou dopravního letadla v České republice a Jiřím Magálovi, – českém reprezentantu v běhu na lyžích. Tímto ale pátrání nekončí.

 

„Spolužáci“ pokračují dál a snaží se najít další zajímavé absolventy naší školy. Proto se obracíme s prosbou i na Vás. Znáte někoho, kdo absolvoval ZŠ na Janáčkově náměstí a myslíte, že jeho povolání je něčím výjimečné, nebo dosáhl  úspěchu v profesi, sportu, koníčku, napište nám na e-mail  [email protected]                    

                                                                     Text:   Anna Gemelová, 8.M

 

Nejnovější příspěvky
Archivy