Školní rok u nás zahájil hejtman Moravskoslezského kraje

„Svět je malá škola, žáků je tu moc, každou chvíli volá někdo o pomoc …“ přesně jako v písničce Zdeňka Svěráka vypadal první den nového školního roku 2009/2010.

 

 

 

Sluníčko za okny ještě připomínalo kvapem se vzdalující prázdniny a děti už usedaly do svých lavic v krásně vyzdobených třídách. Nově v letošním školním roce obsadili celý pavilon B žáci I. stupně a pavilon A žáci II. stupně.

 

Slavnostního zahájení školního roku se zúčastnil také hejtman Moravskoslezského kraje Ing. Jaroslav Palas, který popřál nejstarším žákům devátých tříd úspěch v náročném roce, ve kterém je čekají přijímací zkoušky na střední školy.

 

Pan hejtman přivítal i naše nové prvňáčky, popřál jim dobrý start, hodně školních úspěchů a hodné paní učitelky, rodičům pak, aby měli ze svých ratolestí jenom samou radost.

 

Hodně sil a pohodu v práci na závěr vzkázal Jaroslav Palas také všem pedagogům.

      

   

 

 

Odkazy:

V Krnově zahajoval školní rok hejtman Moravskoslezského kraje – Dětská TV Krnov

Nejnovější příspěvky
Archivy