Pěvecká soutěž

Ve středu 21.10. 2009 se uskutečnilo školní kolo pěvecké soutěže Krnovský skřivánek. Nejprve jsme se všichni rozezpívali u kytary a harmoniky, naladili hlasy a mohlo se začít. Soutěžilo se ve třech kategoriích podle tříd.

Děti zpívaly jednu českou lidovou píseň a druhou volitelnou. Publikum celou dobu napjatě poslouchalo a drželo palce všem dvaceti pěti soutěžícím. Porota měla velmi těžké rozhodování. V každé kategorii čekala na soutěžící čtyři místa s odměnami. Za ty moc děkujeme nejen Klubu rodičů, ale také sponzoru: fa Kofola.

A kteří jsou tedy těmi nejlepšími zpěváky 3. – 5. třídy naší školy?

V kategorii 3. tříd se umístili:

1. Jan Martínek

2. Michal Vychron

3. Petra Spurná.

V kategorii 4. tříd:

1. Kristýna Postulková

2. Johana Handlířová

3. Monika Lakomá

V kategorii 5. tříd nejlépe zazpívali

1. Hana Olšanská

2. Ester Jurčíková

3. Valča Weinerová

Všem zúčastněným zpěvákům děkujeme za jejich vystoupení v této soutěži a ti, co nepostoupili, mají další šanci příští rok. Postupujícím přejeme v dalším kole 7.11. v domě dětí hodně štěstí.

text: M. Banovcová