Zpravodajství z Prahy – neděle 30.5.2010

Tak už to vypuklo!!! Dneska ráno jsme vyrazili směr Praha!!!

Po 5 hodinové cestě vlakem jsme stanuli před hotelem Bridge. Hotel předčil naše očekávání. Pěkné pokoje, milý personál a dobré jídlo.

Po ubytování jsme vyzkoušeli všechny druhy MHD a přesunuli se do GOJA MUSIC HALL, kde nás čekalo představení muzikálu Děti ráje.

Fantastický zážitek umocnily známé tváře: Martin Zounar, Míša Nosková, Petr Poláček a Bořek Slezáček. Představení nás všechny nadchlo (i Terezku D., která po celou dobu vyhlížela Sagvana Tofiho a Michala Davida 🙂 Poté, co jsme společně s celým hledištěm zazpívali Bořkovi Slezáčkovi "Hodně štěstí, zdraví…" k jeho narozeninám a zamáčkli slzu dojetí (až na drsňáka Jirku D. – vysvětlí doma sám) nad perfektním výkonem, miláčci značně ulevili svým peněženkám zakoupením upomínkových předmětů tzn. vrátí se vám za 5 dní samé DĚTI RÁJE 🙂

 

              

 

 

              

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy