Dětské slyšení – co možná nevíte!

11 členů školního parlamentu se zúčastnilo v úterý 26.4. 2011 v Koncertní síni sv. Ducha „Dětského slyšení“. Jedná se o již tradiční setkání žáků škol s představiteli města, kteří odpovídají na otázky, které děti zajímají. Náš školní parlament zaslal na Městský úřad několik otázek již v předstihu a „parlamenťáci“ byli zvědaví, co se dozví. Jedna z odpovědí, která členy parlamentu zajímala nejvíc, se týkala „tankodromu“ před školou. Dozvěděli jsme se, že situace před školou bude vyřešena zvýšenými obrubníky, aby auta na trávník nemohla zajíždět, bude omezena doba průjezdu ulicí.

 

 

A tady jsou další nejzajímavější odpovědi na naše otázky:

Bude v Krnově aquapark? V nejbližší době se výstavba neplánuje.

Je možné vytvořit přechod pro chodce mezi naší školou a školním hřištěm? Návrh bude projednán v dopravní komisi města.

Bude v krnovském kině 3D promítání? Ano, kino bude na začátku května digitalizováno, první 3D promítání se uskuteční 19.května 2011 a budou to Piráti z Karibiku.

Je v plánu výstavba jídelny u naší školy? V nejbližší době se výstavba jídelny neplánuje.

Je v plánu výstavba tělocvičny u naší školy? Ano! Dokončují se projektové práce a v příštím roce by měla být výstavba tělocvičny zahájena!!                                               

                                                                Koordinátor parlamentu Hana Wiedemanová

Nejnovější příspěvky
Archivy