Proč je voda zelená, proč je ten strom červený?

Proč je voda zelená, proč je ten strom červený a spoustu jiných otázek měly zvídavé děti ze školní družiny, které se ve středu  vydaly se svými pí. vychovatelkami prozkoumávat krásy Chářovského parku.

 

   

 

Děti se seznámily s novými druhy kvetoucích rostlin, keřů a okrasných stromů. Pozorovaly živé obyvatele parku a zahrály si na veverky. Po krátkém odpočinku a malém občerstvení se početná skupina 107 dětí vydala na zpáteční cestu ke škole, kde na ně čekali rodiče.

 

   

 

Druhý den byl pro děti připravený krátký testík, aby si osvěžily poznatky z vycházky. Děti pracovaly ve skupinkách a společnými silami zodpověděly všechny otázky na výbornou. Přírodovědnou poznávací vycházku si s dětmi zase určitě naplánujeme.

 

Text a foto: B. Šrubařová

Nejnovější příspěvky
Archivy