Adaptační pobyt středověk

Září 2011

Spolu to zvládneme III

STŘEDOVĚK

Termín:  6. M   1. – 3. 9. 2011    6. A   5. – 7. 9. 2011      6. B   7. – 9. 9. 2011

Místo konání:          Pocheň u Široké Nivy  (na cestě mezi Miloticemi n.Opavou . a Vrbnem pod Pradědem v Jeseníkách. Budova s tábořištěm je na okraji vesnice, kousek od lesa – u silnice směrem na Širokou Nivu). http://pochen.skauting.cz/

Co s sebou:

Batoh, který se dobře ponese na zádech, spacák, ešus (misku na jídlo), lžíci, utěrku, menší plastovou lahev na pití, pohodlnou obuv, přezuvky, oblečení ven i dovnitř, pláštěnku, baterku, šátek, repelent, plavky. Středověké oblečení (dle možností a fantazie).

Strava na 1. den (začíná se večeří).

Karta pojištěnce (uložit do obálky nadepsanou jménem dítěte, telefonním spojením na rodiče. Žáci, kteří berou léky, vzít si je s sebou a napsat informaci pro vedoucího adaptačního kurzu).

Důrazně doporučujeme, aby si děti nebraly mobilní telefony, nebo jiné drahé přístroje (např. mp3). V případě nutné potřeby použití telefonu je možné kontaktovat vedoucí adaptačního kurzu (viz níže).

Odjezd: první den 9:01 z hlavního vlakového nádraží Krnov, sraz 15 min před odjezdem

Příjezd: třetí den 13:44

Kontakty:       (+420) 739 066 792