Školní rok 2011/2012 právě začal!!!

A je tu opět 1. září, kdy se slavnostně otevřel nový školní rok 2011/2012.

    

Škola se během prázdnin opravila, vymalovala a výrazně zmodernizovala. Díky projektu ROP „Modernizace vzdělávacích aktivit …“ a projektu „EU peníze školám“ jsou všechny kmenové učebny vybaveny interaktivní technikou, škola má dvě nové jazykové laboratoře a spoustu dalších moderních pomůcek a techniky v celkové hodnotě více než 4 mil. korun.  Věříme, že tyto podmínky v rukou našich učitelů povedou k dalšímu zkvalitňování výuky.

    

Dnes tedy mohlo ve 27 vyzdobených třídách usednout do školních lavic celkem 630 žáků a odstartovat tak své desetiměsíční snažení, na jehož konci, jak už to bývá, budou zase sladké prázdniny. V 9 hodin bylo v prvních třídách  71 malých prvňáčků slavnostně pasováno na školáky. Svůj první den ve škole zvládli na jedničku a určitě si všichni zaslouží malou domácí oslavu.

    

   

 

   

 

Všem žákům i zaměstnancům přejeme úspěšný školní rok!

 

Nejnovější příspěvky
Archivy