Volby do žákovského parlamentu

V pondělí 12.9.2011 se konaly první volby do školního žákovského parlamentu. Chlapci a děvčata se na volby připravili již předchozí týden, kdy v "Domečcích" společně s třídními učiteli  diskutovali o tom, jaký by měl být správný člen parlamentu a navrhovali kandidáty. Kandidáti třídu seznámili s tím, proč chtějí v parlamentu pracovat a jaké mají představy o jeho činnosti.

 

                                          

 

Každá třída si volby zorganizovala sama a součástí přípravy byla také výroba volebních uren. Každá třída tak měla svou, originální urnu, kterou v průběhu školního roku využije ve třídě třeba jako schránku důvěry, nebo jako schránku na nápady pro práci parlamentu.

 

                    

 

Členové parlamentu budou slavnostně uvedeni do funkce  v pondělí 19.9.2011, kdy  podepíší smlouvu s vedením školy o obdrží certifikát potvrzující jejich členství v žákovském  parlamentu naší školy.

Nejnovější příspěvky
Archivy