Šaty dělaj člověka

Minulý týden v hodině anglického jazyka pozvali žáci 4. tříd své kamarády na módní přehlídku, aby si společně zopakovali slovní zásobu věnovanou tématu oblékání. Přehlídka proběhla v učebně hudební výchovy, kde jsme využili nově zakoupenou ozvučovací aparaturu.

Minulý týden v hodině anglického jazyka pozvali žáci 4. tříd své kamarády na módní přehlídku, aby si společně zopakovali slovní zásobu věnovanou tématu oblékání. Přehlídka proběhla v učebně hudební výchovy, kde jsme využili nově zakoupenou ozvučovací aparaturu v rámci projektu   „Modernizace vzdělávacích aktivit ZŠ Krnov“.

Děti si vyzkoušely,  že představit svůj model  do mikrofonu a ještě k tomu anglicky není vůbec snadné,  zvláště když přichází ona zrádná tréma.  Prezentovaly modely „ Mr. Blue“ či „ Miss Pink“ a spoustu dalších odvážných kombinací. A nechyběla ani písnička a soutěž o nejzajímavější model. Nevíte, co si obléct? Fantazii se meze nekladou, v módě je úplně všechno. Posuďte sami…

text a foto: M. Handlířová

 

 

 

 

Archivy