Den pro pohádku

Ve středu 16. listopadu všichni druháci prožili skutečně pohádkové dopoledne. Hned ráno se sešli v maskách a i když to vypadalo, že se nebudou učit, opak byl pravdou. V průběhu vyučování plnili nejrůznější úkoly zaměřené na téma  – Pohádka.

Ve středu 16. listopadu všichni druháci prožili skutečně pohádkové dopoledne. Hned ráno se sešli v maskách a i když to vypadalo, že se nebudou učit, opak byl pravdou. V průběhu vyučování plnili nejrůznější úkoly zaměřené na téma – Pohádka.

Ve dvojicích si připomněli postavičky, které znají z pohádek, při doplňování pracovních listů si zopakovali dosud probrané učivo z JČ a M, ve skupinkách dokonce poskládali pohádkovou říkanku. Také se seznámili s některými spisovateli a ilustrátory nejznámějších večerníčků.

Za dobře odvedenou práci, tj. splnění všech úkolů jim byla odměnou cesta po stopách Obra, na jejímž konci čekala sladká dobrota.

 Text: J. Zdráhalová, Foto: J. Zdráhalová, E. Nevídalová

 

Nejnovější příspěvky
Archivy