EXPEDICE VVPP potřetí

Osmáci a jejich rodiče POZOR!
Stejně jako v uplynulých dvou letech, tak i v letošním školním roce, se připravuje týdenní výukový, poznávací, kulturně a výchovně vzdělávací pobyt v našem hlavním městě, v Praze. Každoročně se tento pobyt uskutečňuje koncem měsíce května. Pro letošní školní rok byl vybrán termín 20.5. – 25.5.2012 a tentokrát je organizován jen pro žáky 8. ročníků. Celková cena, včetně ubytování s polopenzí a všech vstupů, se pohybuje kolem 3 500,- Kč. Ubytování s polopenzí je na již zmíněný termín zarezervováno v hotelu Bridge (www.hotelbridge.cz ). Pobyt v Praze má výchovně a kulturně vzdělávací charakter a má žákům ukázat historii i současnost hlavního města našeho státu. Kromě kulturně historických památek mají žáci možnost navštívit muzea, ZOO, nahlédnout do zákulisí Národního divadla nebo i Pražského hradu, navštíví Senát a shlédnou muzikál nebo jinou činohru pražských divadel. Vzhledem k tomu, že ubytování s polopenzí, vstupy do historických objektů a návštěva divadel jsou velmi nákladné, je úhrada celého pobytu rozvržena do tří záloh, o jejichž termínech uhrazení budou zájemci o pobyt předem informováni. Pobyt v Praze je součástí školního vzdělávacího programu, proto prosíme o zvážení účasti Vašeho dítěte na tomto pobytu. Počet účastníků je limitován číslem 30. Další informace budou sděleny na třídních schůzkách dne 24.11.2011 prostřednictvím třídních učitelů, u kterých budou k dispozici závazné přihlášky. Přihlášky je nutno vyplnit a odevzdat co nejdříve, nejpozději však do 15.12.2011  (ke stažení i zde).

     

 

Případné další dotazy zodpoví organizátor pobytu p. učitelka Romana Janková.
A na závěr: Ještě váháte ? Koukněte se na reportáže z loňského a předloňského pobytu na stránkách naší školy. Pomohou Vám se rozhodnout.

www.zsjnkrnov.czkvěten 2011 Expedice VVPP 2011 a červen 2010

                                                        

                        Romana Janková

 

     

Následující

Archivy