ŽP zasedal s ředitelem školy

24. listopadu se uskutečnilo zasedání našeho žákovského parlamentu, na které byl pozván pan ředitel. Členové parlamentu jej seznámili se svým plánem práce  na tento školní rok a připravili si  několik otázek , které zajímaly je i spolužáky v Domečcích.  A o čem si povídali?.

24. listopadu se uskutečnilo zasedání našeho žákovského parlamentu, na které byl pozván pan ředitel. Členové parlamentu jej seznámili se svým plánem práce na tento školní rok a připravili si několik otázek , které zajímaly je i spolužáky v Domečcích. A o čem si povídali?.

 

Například o stavbě nové tělocvičny u naší školy, o možnosti, jak zařídit posezení na chodbách školy, o sběru plastových víček , o akcích, které by parlament chtěl zorganizovat.

Text a foto: 

Nejnovější příspěvky
Archivy