Informace k lyžařskému výcviku před odjezdem

Zima nám doručila zásilku sněhu. Na chatě Brans je už vše připraveno. Lyžařský kurz je za dveřmi. Tak ještě pár rychlých informací pro ty co věčně nemohou najít lístečky. Odjíždíme v neděli 12.2. 2012 od školy ve 12:00 hod. Zpátky se vrátíme v pátek 17.2. 2012 kolem 13:30 hod. Lyžařské oblečení na sebe, po příjezdu se jde hned na svah.

1. odjezd v neděli 12. 2. 2012 od školy ve 12.00 hod. – sraz v 11.45 hod.
2. příjezd v pátek 17. 2. 2012 ve 13.30 hod. ke škole
3. jedeme v lyžařském oblečení, po příjezdu jdeme ihned na svah

4. Nezapomeň:
– karta pojištěnce
– prohlášení o bezinfekčnosti, podepsané rodiči a lékařské potvrzení o zdravotní
způsobilosti dítěte
– prohlášení o seřízení lyží ze skiservisu
– žáci, kteří berou léky, vzít si je s sebou a napsat informaci pro lékaře, který
jede s námi ( MUDr. Pavel Vágner)

Prosím všechna potvrzení vložit do obálky a nadepsat jméno dítěte a tel.čísla
na rodiče !!! Odevzdat u autobusu!!!

5. helma je povinná
6. na vleky počítáme asi z 1000 Kč, záleží na zdatnosti lyžaře (mít drobné), děti si platí vlek samostatně + nějaké peníze na útratu, možnost zakoupení občerstvení u vleku
7. ve středu odpoledne je odpočinkový den-nelyžuje se, ale jdeme na pěší výlet (možnost zakoupení suvenýrů a sladkostí v Karlové Studánce)
8. doporučuji plastovou menší láhev na pití, malý batůžek