Žákovský parlament, vánoční sbírka a dětské oddělení

Součástí vánoční besídky byl i charitativní prodej vánočních ozdob a dárků, které vyrobili žáci. Výtěžek byl věnován dětskému oddělení v Krnovské nemocnici. Zástupci parlamentu v lednu odevzdali malým nemocným kamarádům pastelky, fixy na textil, panenky, nádobíčko a postýlku. Na oddělení parlamenťáky přivítala paní primářka MUDr. Marie Žaloudíková.

Součástí vánoční besídky, která proběhla dne 21.12. 2011 byl i charitativní prodej vánočních ozdob a dárků, které vyrobili žáci 2. stupně. Výtěžek byl věnován dětskému oddělení v Krnovské nemocnici. Zástupci parlamentu v lednu odevzdali malým nemocným kamarádům pastelky, fixy na textil, panenky, nádobíčko a postýlku. Na oddělení parlamenťáky přivítala paní primářka MUDr. Marie Žaloudíková. Seznámila všechny s prací na dětském oddělení a spolu se staniční sestrou převzaly dárky pro své pacienty. Jak jsme se dozvěděli, nemocnice je sterilní prostředí, hračky se musí nejprve vydesinfikovat a teprve potom si s nimi děti mohou začít hrát.

Vánoční sbírka byla jednou z prvních charitativních akcí školního parlamentu a již teď všichni víme, že určitě nebyla poslední, že v nich budeme každoročně pokračovat.

 Za žákovský parlament – Markéta Vlachová

Nejnovější příspěvky
Archivy