Máme rádi sněžná prkýnka II.

V týdnu od 23.1. do 27.1. 2012, absolvovaly přihlášené děti ze školní družiny lyžařský kurz na nedalekém zasněženém kopci ve Vraclávku. Přestože některé děti stály na lyžích poprvé a neměly vůbec žádné zkušenosti, zvládly základní prvky na výbornou. Zkušenější lyžaři zdokonalili a vypilovali techniku.

V týdnu od 23.1. do 27.1. 2012, absolvovaly přihlášené děti ze školní družiny lyžařský kurz na nedalekém zasněženém kopci ve Vraclávku. I když některé děti stály na lyžích poprvé a neměly vůbec žádné zkušenosti, zvládly základní prvky na výbornou. Zkušenější lyžaři zdokonalili a vypilovali techniku. Poslední den zakončili malí lyžaři společnými závody. V pátek bylo sice mrazivé počasí, ale kouzelné a spokojené úsměvy ve tvářích dětí svědčily o spokojenosti. Chtěla bych touto cestou poděkovat organizátorům kurzu a skvělým instruktorům z FUN – line za pěkný přístup k dětem. V  budoucnu se těšíme na další plodnou spolupráci. Více fotek zde

Text: B. Šrubařová, foto: H. Tabachová

Archivy