Střípky z  lyžařského kurzu sedmých tříd

Nedělní poledne, teplota  – 12 °C , jasno, bezvětří a všude sníh. Tak za těchto podmínek jsme na lyžařský kurz už dlouho neodjížděli. Snad to ideální počasí našim sedmákům vydrží celý týden a kromě lyžařského  umění  si domů odvezou i spoustu krásných zážitků. Průběh můžete sledovat s námi i vy.

Nedělní poledne, teplota  – 12 °C , jasno, bezvětří a všude sníh. Tak za těchto podmínek jsme na lyžařský kurz už dlouho neodjížděli. Snad to ideální počasí našim sedmákům vydrží celý týden a kromě lyžařského   umění si domů odvezou i spoustu krásných zážitků. Průběh můžete sledovat s námi i vy:

Neděle 12. února – den první

Pondělí 13. února – den druhý

Úterý 14. února – den třetí

Středa 15. února – den čtvrtý

Čtvrtek 16. února – den pátý

Pátek 17. února – den šestý

Archivy