Svatý Valentýn a  akce parlamentu

V úterý 14. února oslavíme svátek svatého Valentýna. Tento den prosím všichni přijďte  o velké  přestávce v srdcových barvách (růžová nebo červená)  na pavilón A. Pokusíme se vytvořit a nafotit velké „živé“ valentýnské srdce. Školní parlament dále vyhlašuje soutěž o nejlepší a nejvtipnější valentýnku.

V úterý 14. února oslavíme svátek svatého Valentýna. Tento den prosím všichni přijďte o velké  přestávce v srdcových barvách(růžová nebo červená)  na pavilón A. Pokusíme se vytvořit a nafotit velké „živé“ valentýnské srdce.

Školní parlament dále vyhlašuje soutěž o nejlepší a nejvtipnější valentýnku. Soutěžní valentýnky odevzdávejte Terce Barčákové z 9.M, a  to  od pondělí  13. února do čtvrtka 23. února.  Parlamenťáci vyberou nejlepší  tři  valentýnky , které budou odměněny (sladkostí nebo tričkem s logem školy ).

V úterý proběhne tradiční valentýnská pošta: Schránka je umístěna v přízemí pavilónu A u bufetu. O správné doručení vašich valentýnek se postará školní parlament.

Text:  Markéta Vlachová

Nejnovější příspěvky
Archivy