Dva naši žáci nominováni do volejbalové reprezentace ČR

Volejbalistům skončila sezóna. Ale po roce tvrdé práce přichází příjemné výsledky a jeden z nich je nominace volejbalistů Michala Drabiny (9.M) a Vojtěcha Baža (8.M) do reprezentačního výběru předkadetů.

Volejbalistům skončila sezóna. Ale po roce tvrdé práce přichází příjemné výsledky a jeden z nich je nominace volejbalistů Michala Drabiny (č.4) a Vojtěcha Baža (č.6) do reprezentačního výběru předkadetů.

Naši hráči totiž nehráli jen místní Krajský přebor, ale dobře se předvedli i v celorepublikovém Českém Poháru žáků. Dále se naši hráči zúčastnili měření týmů v Nymburku, kde nezaváhali a získali další body ve svůj prospěch.

Na základě jejich výkonů i parametrů byli nominováni do širšího výběru reprezentace ČR, kde budou dále bojovat o místo už tento týden na reprezentačním soustředění. Oběma hráčům gratuluji, držím pěsti a věřím, že tuto radost v našem týmu nezažívám naposled.

Text a foto: M. Kopeček

Nejnovější příspěvky
Archivy