Výsledky I. ročníku Janáčkovské olympiády

Ve čtvrtek 30. srpna proběhl v rámci provozu otevřeného školního hřiště první ročník Janáčkovské olympiády, které se zúčastnilo více jak 60 soutěžících. Poděkování patří firmám AF stav Aleše Fouska a Vodo-topo-plyn Michala Šindlera, kteří sponzorsky zajistili ceny pro soutěžící.

Ve čtvrtek 30. srpna proběhl v rámci provozu otevřeného školního hřiště první ročník Janáčkovské olympiády, které se zúčastnilo více jak 60 soutěžících. Cílem této akce bylo zakončit intenzivní prázdninový provoz sportoviště, při kterém bylo hřiště návštěvníkům přístupné denně od 10:00 – 20:00 hodin. Organizaci soutěží zajistili správci hřiště, kteří v průběhu letní sezóny dohlíželi na bezpečnost sportovců a mladším dětem pomáhají organizovat soutěže.

Ceny pro nejlepší sportovce sponzorsky věnovaly firmy – AF stav Aleše Fouska a  Vodo-topo-plyn Michala Šindlera. Velký dík patří správcům školního hřiště pánům – Karlu Handlíři a Ondreji Hamlíkovi, kteří soutěžní den zorganizovali.

 

Janáčkovská olympiáda 2012 – výsledky

 

Zvláštní cena ředitele školy byla udělena:

Vojtovi Královi –  za největší osobní zlepšení výkonů v průběhu prázdnin
Dominiku Ištokovi –  za sportovní všestranost

 

         do 12 let          nad 12 let
Stolní tenis 1. místo Dominik Ištok 1. místo Daniel Choma
2. místo Matěj Kyška 2. místo Andreas Lévai
3. místo Honza Kyška 3. místo Pavel Frank
Střelba na koš 1. místo Jakub Choma 1. místo Bruno Rys
2. místo Dominik Ištok 2. místo Adam Szotkovski
3. místo Milan Král 3. místo Jan Janalík
Žonglování míčem 1. místo Bruno Rys
2. místo Josef Wenda
3. místo Adam Szotkovski
Běh na 50 m 1. místo Matěj Kyška 1. místo Jan Pavlíček
2. místo Dominik Ištok 2. místo Tomáš Nepožítek
3. místo Milan Král 3. místo Martin Košťál
Skok do dálky 1. místo Adéla Králová 1. místo Jan Pavlíček
s místa 2. místo Matěj Kyška 2. místo Tomáš Nepožítek
3. místo Jana Pavlíková 3. místo Adam Szotkovski
3. místo Milan Král
Skok do dálky 1. místo Matěj Kyška 1. místo Tomáš Nepožítek
s rozběhem 2. místo Dominik Ištok 2. místo Martin Košťál
3. místo Milan Král 3. místo Jan Pavlíček
Šachy 1. místo Daniel Choma
2. místo Daniel Mlčoch
3. místo Adam Szotkovski
Nejnovější příspěvky
Archivy