Vánoce už klepou na dveře…

… by mohli říci rodiče, kteří se přišli podívat na své děti. Ve středu odpoledne jsme si pro ně připravili malou předvánoční česko – anglickou besídku. Rodičům jsme převedli, jak dobře nám jde angličtina, jak hezky umíme zpívat a nakonec jsme si společně nazdobili perníčky, vyrobili vánoční hvězdy a zvonečkové svícny. 

… by mohli říci rodiče, kteří se přišli podívat na své děti. Ve středu odpoledne jsme si pro ně připravili malou předvánoční česko – anglickou besídku. Rodičům jsme převedli, jak dobře nám jde angličtina, jak hezky umíme zpívat a nakonec jsme si společně nazdobili perníčky, vyrobili vánoční hvězdy a zvonečkové svícny.

Kolem panovala příjemná vánoční nálada a pohoda.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří za námi přišli a maminkám Kristýnky Paluchové, Denisky Szmekové, Denisky Mališové a Natálky Nevřelové za upečení perníčků a pohoštění. Velký dík také patří paní učitelce angličtiny – Alence Dlabajové.
Příjemné vánoční svátky všem.

Text a foto: K. Nováková

Nejnovější příspěvky
Archivy