Valentýnská soutěž

Den sv.Valentýna jsme pojaly soutěžně. Sešly jsme se ve třídě a začaly společně tvořit od srdce. Pracovalo se ve dvojících: maminka – dítě. Cílem bylo vymyslet co nejoriginálnější valentýnské přáníčko i s textem. Některým se podařilo složit báseň.

Den sv.Valentýna jsme pojaly soutěžně.

Sešly jsme se ve třídě a začaly společně tvořit od srdce. Pracovalo se ve dvojících: maminka – dítě. Cílem bylo vymyslet co nejoriginálnější valentýnské přáníčko i s textem. Některým se podařilo složit báseň. Všechny práce byly pěkné.

První místo získal Lukáš Křapa, který se svou maminkou vytvořil přáníčko z lásky a vypadalo skoro jako svatební.
Druhé místo si zasloužily holky Jarošovy (Andrejka s maminkou), které použily barevné peříčka a vlnitou lepenku.
Třetí místo bylo pro porotce nejsložitější. Vybíralo se z osmi přibližně stejně roztomilých přáníček s mašlemi třpytkami. Nakonec jsme zvolily taktiku hlasování nezávislých porotců a vyhodnotily tak Klaudii Pavlusovou se svou maminkou.
Moc chválíme maminky, které si udělaly odpoledne volnou chvilku pro společné tvoření a těšíme se na příště.

              
    

Text a foto: Veronika Juříčková. a Dáša Gebauerová

Archivy