6. den – Slalom a loučení

A je tady poslední den. Ráno -8 0C, vítr a vytrvalé sněžení. Ani psa by nevyhnal. Nás však čekal poslední půlden a hlavně závody ve slalomu. Po rozježdění jsme šli na to. Dvě kola nám utekla jako nic a světe, div se, všichni závodníci dojeli do cíle, nikdo nespadl a všichni projeli brankami správně. Že by byl slalom tak lehký?

Výsledky slalomu žáků – Lyžařský kurz 2013

Po obědě jsme vyhlásili výsledky závodů, rozdali certifikáty a pochválili všechny žáky za vzorné vystupování a chování v průběhu celého kurzu, což neušlo ani provozovatelům hotelu, kteří děti několikrát v průběhu týdne chválili.

Poděkování patří taky paní učitelce Ladě Kratochvílové a MUDr. Pavlovi Vágnerovi, který se staral o naše marody. Velký dík patří také paní učitelce Jitce Klimenkové, která celý kurz připravovala a organizačně zajistila.

P.S. Tady jsou výsledky bodování pokojů 🙂

Text K. Handlíř


Nejnovější příspěvky
Archivy