Naši stolní tenisté vedou!!!

Ve středu 13.3. ve 14:00 zahájili v Zátoře naši vybraní reprezentanti sérii utkání  v rámci 3. ročníku Školní ligy stolního tenisu mikroregionu Krnovsko. V minulém ročníku skončili naši hráči celkově poslední. Letos ovšem dokázali, že zlepšení tady je. V prvním turnaji nasbírali celkem 8 vítězství a skupinu vyhráli.

Ve středu 13.3. ve 14:00 zahájili v Zátoře naši vybraní reprezentanti sérii utkání v rámci 3. ročníku Školní ligy stolního temisu Mikroregionu Krnovsko. V minulém ročníku skončili naši hráči celkově poslední. Letos ovšem dokázali, že zlepšení tady je. V prvním turnaji nasbírali celkem 8 vítězství a skupinu vyhráli.

Nejvíce výher vybojoval Andreas Lévai (4) v nižší skupině. V silnější skupině zabodoval perfektně Radek Křižan s třemi výhrami a poslední rozhodující výhru konečně vybojoval Petr Frank.

Kluci zaslouží velikou pochvalu za parádní start. Příští kolo se hraje v Holčovicích a poslední 27.3. v Krnově. Pak bude ještě velké finále všech šesti škol. Našim borcům držíme pěsti ať mají podobné úspěchy i v dalších kolech.

Text a foto: M. Kopeček

Archivy